Bänkstativ Vilan Stainless Variant Stativ och Underhylla med hålLängd: 600 Mm
Rek. pris 10 740 kr
4 595 kr
3 217 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
600 mm

Variant Stativ och Underhylla med hål
Längd: 600 Mm
3 217 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Observera att diskho inte ingår, detta är ett stativ anpassat för montering av hoar, med särskild underhylla med hål. Underhyllan i rostfritt stål är försedd med hål för att underlätta installationen av hoar. Den slipade och borstade ytan ger ett hygieniskt och stilrent uttryck som passar i både professionella och privata miljöer.
Varumärke
Vilan StainlessBeskrivning
Observera att diskho inte ingår, detta är ett stativ anpassat för montering av hoar, med särskild underhylla med hål. Underhyllan i rostfritt stål är försedd med hål för att underlätta installationen av hoar. Den slipade och borstade ytan ger ett hygieniskt och stilrent uttryck som passar i både professionella och privata miljöer.
Stativet är utrustat med justerbara fötter som säkerställer stabilitet även på ojämna underlag. Ett populärt val är att kombinera stativet med en Opal diskbänk för en komplett, helsvetsad lösning i rostfritt stål.
Vilan Variant levereras i platta paket för smidig transport och effektiv logistik. Monteringen är enkel och görs direkt på plats, vilket sparar tid och ger dig frihet att anpassa installationen efter dina behov.
Vilan Variant levereras i platta paket för smidig transport och effektiv logistik. Monteringen är enkel och görs direkt på plats, vilket sparar tid och ger dig frihet att anpassa installationen efter dina behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vilan Stainless |
| Art.Nr. | 900260 |
| Längd | 600 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Vikt | 9 kg |
| Färg | Rostfri |
| Höjd | 87 cm |
| Produkttyp | Bänkstativ |
| Bredd | 56 cm |
| EAN-nr | 7350026789216 |

