Kantlist till laminatbänksskiva WilsonartColmar Oak
119 kr/frp
95 kr/frpSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
4077-NP Colmar Oak

Kantlist till laminatbänksskiva Wilsonart
Colmar Oak
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BOABeskrivning
Kantlist till laminatbänkskiva Wilsonart. 2st/frp.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 61054077 |
| Längd | 620 mm |
| Material | Laminat |
| Utförande | 4077-NP Colmar Oak |
| Bredd | 32 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Färg | Brun |
| Stil | Träimitation |
| Antal | 2 st/frp |
| Typ | Kantlist |
| EAN-nr | 5025194376194 |

