Kantlist Wilsonart 620x32mm Roche Salentine
110 kr/frp
99 kr/frpSpara 10 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

620x32mm Roche Salentine
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
WilsonartBeskrivning
Kantlist till laminatbänkskiva Wilsonart. 2 st/frp.
Egenskaper
| Varumärke | Wilsonart |
| Art.Nr. | 61050026 |
| Längd | 620 mm |
| Bredd | 32 mm |
| Tjocklek | 2 mm |
| Färg | Brun Sten |
| Typ | Kantlist |
| Imitation | Sten |
| Antal | 2 st/frp |
| EAN-nr | 5025194579632 |

