Rör Vilan Stainless Rostfria Rör till StativLängd: 1200 Mm
1 345 kr
942 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1200 mm

Rostfria Rör till Stativ
Längd: 1200 Mm
942 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

De rostfria rören utgör stommen i Vilan Stainless-serien och är en nyckelkomponent för att bygga ett stabilt och hållbart bänkstativ. Rören har en slitstark, slipad och borstad yta som ger både ett hygieniskt och stilrent uttryck - perfekt för professionella miljöer som restauranger, storkök och industri, men även för privata kök och hemmiljöer.
Varumärke
Vilan StainlessBeskrivning
De rostfria rören utgör stommen i Vilan Stainless-serien och är en nyckelkomponent för att bygga ett stabilt och hållbart bänkstativ. Rören har en slitstark, slipad och borstad yta som ger både ett hygieniskt och stilrent uttryck - perfekt för professionella miljöer som restauranger, storkök och industri, men även för privata kök och hemmiljöer.
Rören kombineras med Stabil-gavlar för att skapa ett komplett och anpassningsbart stativsystem. Resultatet blir en flexibel grund som kan byggas vidare med toppar, hyllor och diskbänkar efter behov.
För extra stabilitet är stativet försett med justerbara fötter, vilket gör att det står stadigt även på ojämna underlag. Varje förpackning innehåller 4 rostfria rör, redo att monteras och anpassas efter din lösning.
För extra stabilitet är stativet försett med justerbara fötter, vilket gör att det står stadigt även på ojämna underlag. Varje förpackning innehåller 4 rostfria rör, redo att monteras och anpassas efter din lösning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vilan Stainless |
| Art.Nr. | 900030 |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Vikt | 5 kg |
| Färg | Rostfri |
| Höjd | 2,5 cm |
| Typ | Rör |
| Bredd | 2,5 cm |
| EAN-nr | 7350026788844 |
