








Diskbänk BlancoClaron XL 5 S InfinoHöger
Rek. pris 29 995 kr
!
19 497 kr
30 dagars prisgaranti

Claron XL 5 S Infino
Höger19 497 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskbänk Blanco Claron S IF InFino är en modern diskbänk med ho och avrinningsyta i högkvalitativt rostfritt stål med radie 10 i hörnen och radie 10 i botten. Det är en svetsad diskbänk tillverkad hos Blanco SteelArt-avdelning och har en elegant, ren design utan synliga skarvar. Dessutom har diskbänken en djup disklåda som optimerar användningen. Denna diskbänk har en bredare bakkant med för borrat hål för blandare och Push Control för öppning och stängning av bottenventilen.
Varumärke
Beskrivning
Diskbänk Blanco Claron S IF InFino är en modern diskbänk med ho och avrinningsyta i högkvalitativt rostfritt stål med radie 10 i hörnen och radie 10 i botten. Det är en svetsad diskbänk tillverkad hos Blanco SteelArt-avdelning och har en elegant, ren design utan synliga skarvar. Dessutom har diskbänken en djup disklåda som optimerar användningen. Denna diskbänk har en bredare bakkant med för borrat hål för blandare och Push Control för öppning och stängning av bottenventilen.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 521625 |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad med blandarfäste |
| Bredd | 510 mm |
| Utförande | Höger |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Djup | 1000 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskbänk |
| Håldiameter | 35 mm |
| EAN-nr | 4020684650571 |