Diskbänk Blanco Lemis 6 S IF
fr.6 295 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lemis 6 S IF
6 295 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Blanco Lemis 6 S IF är en diskbänk i rostfritt stål av högsta kvalité med en IF-kant som gör din installation mot bänk förstklassig. Diskbänken har 3 ½ " avloppsventil samt breddavlopp integrerat i diskbänken.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Blanco Lemis 6 S IF är en diskbänk i rostfritt stål av högsta kvalité med en IF-kant som gör din installation mot bänk förstklassig. Diskbänken har 3 ½ " avloppsventil samt breddavlopp integrerat i diskbänken.
Denna diskbänk finns med eller utan externt vred för öppning/stängning av bottenventilen och med eller utan förborrat blandarhål.
Recensioner
Anna Verifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och rejäl.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Stål |
| Modell | Vändbar |
| Material | Rostfritt stål |
| Bredd | 1000 mm |
| Utförande | Med Hål för Blandare och Excenterreglage, Utan Hål för Blandare |
| Djup | 500 mm |
| Hål för Blandare | Ja, Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Lemis |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Låddjup | 205 mm |
| Typ | Diskbänk |
