Diskbänk Blanco Sona 45 SSvart
6 495 kr
30 dagars prisgaranti

Sona 45 S
Svart
6 495 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Blanco Sona 45 S är en snygg och stilren diskbänk med med stor avställningssyta och 3½" avlopp med korgventil. Denna diskbänk går att montera som infälld diskbänk eller genom undermontering.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Blanco Sona 45 S är en snygg och stilren diskbänk med med stor avställningssyta och 3½" avlopp med korgventil. Denna diskbänk går att montera som infälld diskbänk eller genom undermontering.
Diskbänken är gjord av silgranit, ett mycket slitstarkt, reptåligt och färgbeständigt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 525970 |
| Färg | Svart |
| Modell | Vändbar |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 780 mm |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Djup | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Sona |
| Låddjup | 190 mm |
| Typ | Diskbänk |
| EAN-nr | 4020684730648 |
