Diskbänk Blanco Sona XL 6 S
fr.6 295 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sona XL 6 S
6 295 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Blanco Sona XL 6 S är en snygg och stilren diskbänk med med stor avställningssyta och med 3½" avlopp med korgventil. Diskbänken är dessutom vändbar så att du kan anpassa den efter ditt kök.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Blanco Sona XL 6 S är en snygg och stilren diskbänk med med stor avställningssyta och med 3½" avlopp med korgventil. Diskbänken är dessutom vändbar så att du kan anpassa den efter ditt kök.
Diskbänken är gjord av silgranit, ett mycket slitstarkt, reptåligt och färgbeständigt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Klippgrå, Vit |
| Modell | Vändbar |
| Material | Silgranit |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1000 mm |
| Djup | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Sona |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Typ | Diskbänk |
