Diskbänk Contura Steel Concert C15P-1135 K
30 dagars prisgaranti
Concert C15P-1135 K
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Contura SteelBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Contura Steel |
| Art.Nr. | 84570290 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1135 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 490 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Concert |
| Låddjup | 160 mm |