Diskbänk Intra Horizon 1120
fr.7 533 kr
fr.6 952 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskbänk Intra Horizon 1120 är en stilren diskbänk med två stora lådor och avrinningsplan för under- eller planlimning. Diskbänken levereras med ett blandarhål, korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Horizon 1120 är en stilren diskbänk med två stora lådor och avrinningsplan för under- eller planlimning. Diskbänken levereras med ett blandarhål, korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Dimensioner
- Lådmått: 345x415x160 mm
- Lådmått: 345x415x160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Lådor till höger, Lådor till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Underlimning/Planlimning |
| Bredd | 1120 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskbänk |
