Diskbänk Intra Horizon 815 Dubbel
fr.6 164 kr
fr.4 165 krSpara 32 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskbänk Intra Horizon 815 är en insatsbänk för under- och planlimning med en stor och en liten låda och avrinningsplan. Diskbänken levereras med vattenlås, korgventiler, bräddavlopp och ett kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Horizon 815 är en insatsbänk för under- och planlimning med en stor och en liten låda och avrinningsplan. Diskbänken levereras med vattenlås, korgventiler, bräddavlopp och ett kranhål.
Dimensioner
- Stora lådan: 345x415x160 mm
- Lilla lådan: 160x415x120 mm
- Stora lådan: 345x415x160 mm
- Lilla lådan: 160x415x120 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Underlimning/Planlimning |
| Bredd | 815 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskbänk |
