Diskbänk Intra Horizon Enkel
fr.5 425 kr
fr.3 666 krSpara 32 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskbänk Intra Horizon Enkel är en stilren insatsbänk för plan- eller underlimning med en låda och med avrinningsplan med extra avlopp. Diskbänken levereras med vattenlås, korgventiler, bräddavlopp på planet och ett kranhål. Skåpsbredd: minst 50 cm.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Horizon Enkel är en stilren insatsbänk för plan- eller underlimning med en låda och med avrinningsplan med extra avlopp. Diskbänken levereras med vattenlås, korgventiler, bräddavlopp på planet och ett kranhål. Skåpsbredd: minst 50 cm.
Dimensioner
- Låda: 345x415x160 mm
- Låda: 345x415x160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Låda till höger, Låda till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Underlimning/Planlimning |
| Bredd | 815 mm |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskbänk |
