Diskbänk Intra Insatsbänk HZD1120DL
7 533 kr
6 939 krSänkt pris!Spara 594 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskbänk Intra Insatsbänk HZD1120DL för nedfällning med två stora lådor och avrinningsplan. Disklådor till vänster. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och med ett kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Insatsbänk HZD1120DL för nedfällning med två stora lådor och avrinningsplan. Disklådor till vänster. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och med ett kranhål.
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Recensioner
Arne L SVerifierad köpare
för 7 år sedanDen rektangulära formen med en liten utböjning längs långsidorna är mycket tilltalande. Infästning i bänkskivan m hj a silikon ger en mkt låg och bekväm kant.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZD1120DL |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Lådor till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1120 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskbänk |
| RSK-nr | 8018311 |
| EAN-nr | 7393069011258 |

