Diskbänk Intra Insatsbänk HZD815SHL
6 164 kr
5 679 krSänkt pris!Spara 485 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskbänk Intra Insatsbänk HZD815SHL för nedfällning, med en stor och en liten låda och avrinningsplan. Stora lådan till vänster. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och ett kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Insatsbänk HZD815SHL för nedfällning, med en stor och en liten låda och avrinningsplan. Stora lådan till vänster. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och ett kranhål.
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 794x468 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 794x468 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZD815SHL |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Lådor till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 815 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskbänk |
| RSK-nr | 8018313 |
| EAN-nr | 7393069011425 |

