Diskbänk Intra Insatsbänk HZD815SRL
5 425 kr
4 631 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskbänk Intra Insatsbänk HZD815SRL för nedfällning med en låda till vänster och avrinningsplan med extra avlopp. Levereras med korgventil i lådan, bräddavlopp i planet och ett kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Insatsbänk HZD815SRL för nedfällning med en låda till vänster och avrinningsplan med extra avlopp. Levereras med korgventil i lådan, bräddavlopp i planet och ett kranhål.
Ursågningsmått: 794x468 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZD815SRL |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Låda till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 815 mm |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskbänk |
| RSK-nr | 8018315 |
| EAN-nr | 7393069011517 |

