Diskbänk Intra Insatsbänk HZD815SRR
5 425 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Insatsbänk HZD815SRR
5 425 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Diskbänk Intra Insatsbänk HZD815SRR för nedfällning med en låda till höger och avrinningsplan med extra avlopp. Diskbänken levereras med korgventil i lådan, bräddavlopp i planet och kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Insatsbänk HZD815SRR för nedfällning med en låda till höger och avrinningsplan med extra avlopp. Diskbänken levereras med korgventil i lådan, bräddavlopp i planet och kranhål.
Ursågningsmått: 794x468 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZD815SRR |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Låda till höger |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 815 mm |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskbänk |
| RSK-nr | 8018316 |
| EAN-nr | 7393069011555 |

