Diskbänk Intra Omnia 970 Dubbla Lådor
fr.12 203 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Omnia 970 Dubbla Lådor
12 203 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Diskbänk Intra Omnia 970 Dubbla Lådor är en stilren insatsbänk med univsersalfläns som kan användas både för nedfällning, under- och planlimning. Diskbänken har två stora lådor samt avrinningsplan. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Den levereras med manuella korgventiler, bräddavlopp i ena lådan och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Omnia 970 Dubbla Lådor är en stilren insatsbänk med univsersalfläns som kan användas både för nedfällning, under- och planlimning. Diskbänken har två stora lådor samt avrinningsplan. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Den levereras med manuella korgventiler, bräddavlopp i ena lådan och vattenlås.
Dimensioner
- Yttermått: 970x510 mm
- Disklådor: 340x380x160 mm
- Yttermått: 970x510 mm
- Disklådor: 340x380x160 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Grå/Rostfri |
| Modell | Lådor till höger, Lådor till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 970 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Omnia |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskbänk |
