Diskbänk Lavabo Saturn 620
fr.5 079 kr
fr.3 199 krFrån 37 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Saturn 620
3 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 99 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskbänk Lavabo Saturn 620 är tillverkat i kompositmaterial och har en stilren design, med blandarhål. Diskhon levereras med korgventil, som går att få i olika färger.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskbänk Lavabo Saturn 620 är tillverkat i kompositmaterial och har en stilren design, med blandarhål. Diskhon levereras med korgventil, som går att få i olika färger.
Diskbänken är vändbar, dvs facket kan vridas åt höger eller vänster. Kompositmaterialet är av hög kvalitet vilket gör diskhon mycket tålig och lätt att rengöra.
Dess stora storlek gör det enkelt att diska stora kastruller och ugnsplåtar.
Diskbänken levereras med bräddavlopp och bottenventil. Bottenventilen har en vridknapp för automatisk lyftfunktion.
Fastklämmer för montering medföljer.
Produktegenskaper
- Skåpsstorlek: 450 mm
- Mått invändigt: 345 x 436 x 200 mm
- Mått: 620 x 500 x 305 mm
Dess stora storlek gör det enkelt att diska stora kastruller och ugnsplåtar.
Diskbänken levereras med bräddavlopp och bottenventil. Bottenventilen har en vridknapp för automatisk lyftfunktion.
Fastklämmer för montering medföljer.
Produktegenskaper
- Skåpsstorlek: 450 mm
- Mått invändigt: 345 x 436 x 200 mm
- Mått: 620 x 500 x 305 mm
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Färg | Mattsvart, Mattsvart/Krom, Mattsvart/Mässing |
| Material | Komposit |
| Längd | 500 mm |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 620 mm |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Saturn |
| Bottenventil | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Låddjup | 200 mm |
| Typ | Diskbänk |
| Vattenlås | Nej |
| Blandare | Nej |
