Diskbänk Nordic Tech Nordic Opal 12-600-Z500
fr.6 595 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nordic Opal 12-600-Z500
6 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Rostfri heltäckande diskbänk 1200 x 600 x 30 mm med droppkant.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Modell | Låda till höger, Låda till vänster |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1280 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 680 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Nordic Opal |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
