Diskbänk Nordic Tech Nordic Opal 12Djup: 610 mm
6 395 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup:
610 mm

Nordic Opal 12
Djup: 610 mm
6 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Rostfri heltäckande diskbänk 1200 x 600 x 30 mm med droppkant. Levereras komplett med vattenlås och korgventil.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Rostfri heltäckande diskbänk 1200 x 600 x 30 mm med droppkant. Levereras komplett med vattenlås och korgventil.
Dokument
Recensioner
Andreas BVerifierad köpare
för 2 månader sedanDet skulle ta 2-5 arbetsdagar att få den levererad. Efter några dagar fick jag mail om att den var en månad försenad. Efter den månaden fick jag reda på att den var ytterligare två veckor försenad. Jag har fortfarande inte fått min diskbänk. Så, nej. Jag är inte nöjd.
+ Billig i jämförelse med andra, liknande
- Ej levererad efter 5v väntan
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NORDIC OPAL 12-610 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Modell | Vändbar |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1280 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 610 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Nordic Opal |
| Tvättställ | Dubbel |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Låddjup | 180 mm |
| Typ | Diskbänk |
| EAN-nr | 7350026785577 |


