
Diskbänk Nordic TechNordic Opal 14
Rek. pris 8 045 kr
!
fr.5 229 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Djup
Beskrivning
Rostfri heltäckande diskbänk 1400 x 600 x 30 mm med droppkant. Levereras komplett med vattenlås och korgventil.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
|---|---|
| Färg | Rostfritt Stål |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1480 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 600, 610 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Nordic Opal |
| Låddjup | 180, 180 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |