Diskbänk Stala A0800Djup: 610 mm, Höjd: 20 mm
7 135 kr
4 280 krSpara 40 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
20 mm
Djup:
610 mm

A0800
Djup: 610 mm, Höjd: 20 mm
4 280 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande diskbänk med dubbelho (2 st 340x400x180) för 80 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med dubbelho (2 st 340x400x180) för 80 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | A0800EVB0045RM |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 800 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 610 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Vikt | 8 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | A0800EVB0045RM |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |

