Diskbänk Stala A1400
fr.7 539 kr
fr.4 525 krSpara 40 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

A1400
4 525 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande diskbänk med dubbelho (2 st 340x400x180) för 80 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med dubbelho (2 st 340x400x180) för 80 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Recensioner
MäritVerifierad köpare
för 5 dagar sedanDen har fel mått och hål för kranen sitter åt fel håll. Jag ringde för att få råd innan jag beställde, men tyvärr...
+ Fin
- Fel mått
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1400 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 610, 635 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Vikt | 12,6 kg |
| Låddjup | 180 mm |
| Typ | Diskbänk |
| Tillverkarens Art.Nr. | A1400-OB0045EM, A1400-OB0045RM, A1400-VB0045EM, A1400-VB0045RM |
