Diskbänk Stala A1420
fr.7 739 kr
fr.4 645 krSpara 40 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

A1420
4 645 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande diskbänk med dubbelho (2 st 340x400x180) för 80 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med dubbelho (2 st 340x400x180) för 80 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1420 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 600, 610, 635 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Vikt | 12,6 kg |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Tillverkarens Art.Nr. | A1420-OB0045EM, A1420-OB0045NM, A1420-OB0045RM, A1420-VB0045EM, A1420-VB0045NM, A1420-VB0045RM |
