Diskbänk Stala A1620
fr.7 939 kr
fr.4 765 krSpara 40 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

A1620
4 765 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande diskbänk med dubbelho (2 st 340x400x180) för 80 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med dubbelho (2 st 340x400x180) för 80 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1620 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 600, 610, 635 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Vikt | 13,8 kg |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Tillverkarens Art.Nr. | A1620-OB0045EM, A1620-OB0045NM, A1620-OB0045RM, A1620-VB0045EM, A1620-VB0045NM, A1620-VB0045RM |
