Diskbänk Stala F1200Höger, Bredd: 635 mm
7 239 kr
4 345 krSpara 40 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Höger
Djup:
635 mm

F1200
Höger, Bredd: 635 mm
4 345 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande diskbänk med en stor och en liten diskho (340x400x180 + 170x340x140mm) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med en stor och en liten diskho (340x400x180 + 170x340x140mm) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | F1200-VB0620EM |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1200 mm |
| Utförande | Höger |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 635 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | En och halv |
| Vikt | 8,6 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | F1200-VB0620EM |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |

