Diskbänk Stala K0600
fr.7 639 kr
fr.4 585 krSpara 40 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

K0600
4 585 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 600 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 600, 610, 635 mm |
| Höjd | 20, 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Vikt | 7,5 kg |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Tillverkarens Art.Nr. | K0600EOB0050EM, K0600EOB0050NM, K0600EOB0050RM, K0600-OB0050EM, K0600-OB0050NM, K0600-OB0050RM |
