


Diskbänk StalaK0600Djup: 610 mm, Höjd: 20 mm
7 645 kr
30 dagars prisgaranti
Djup
Höjd

K0600
Djup: 610 mm, Höjd: 20 mm7 645 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
|---|---|
| Art.Nr. | K0600EOB0050RM |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 600 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 610 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Vikt | 7,5 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | K0600EOB0050RM |
| Typ | Diskbänk |
| Låddjup | 180 mm |
