Diskbänk Stala K1200Höger, Bredd: 635 mm
7 939 kr
4 765 krSpara 40 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Höger
Djup:
635 mm

K1200
Höger, Bredd: 635 mm
4 765 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Recensioner
Anna EVerifierad köpare
för 1 vecka sedanÄr nöjd med diskbänken . Rejäl och bra ho men skulle önskat 10 cm mer diskbänk där diskhon möter bänkskivan i mitt fall tillvänster.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | K1200-VB0650EM |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1200 mm |
| Utförande | Höger |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 635 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Vikt | 8,6 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | K1200-VB0650EM |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |

