Diskbänk Stala K1220 Mönster Lerjord
fr.10 293 kr
fr.6 175 krSpara 40 %Kampanj12 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

K1220 Mönster Lerjord
6 175 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Mönstrad heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180mm) för 60cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås. Mönstret (Lerjord) är framtaget av Harri Koskinen, en av Finlands mest erkända designers. Tillverkas med hjälp av laserteknik vilket garanterar mönstringens hållbarhet över tid och motverkar synligheten av repor och fingeravtryck.
Varumärke
StalaBeskrivning
Mönstrad heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180mm) för 60cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås. Mönstret (Lerjord) är framtaget av Harri Koskinen, en av Finlands mest erkända designers. Tillverkas med hjälp av laserteknik vilket garanterar mönstringens hållbarhet över tid och motverkar synligheten av repor och fingeravtryck.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1220 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Vikt | 8,6 kg |
| Typ | Diskbänk |
| Låddjup | 180 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | K1220-OB0050EM, K1220-OB0050NM, K1220-OB0050RM, K1220-VB0050EM, K1220-VB0050NM, K1220-VB0050RM |
| Djup | 600, 610, 635 mm |
