Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil
fr.5 152 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil är en elegant, heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Diskbänken levereras med kranhål, korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 600 med Korgventil är en elegant, heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Diskbänken levereras med kranhål, korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Dimensioner
- Stora lådan: 339x436x160 mm
- Lilla lådan: 180x380x160 mm
- Stora lådan: 339x436x160 mm
- Lilla lådan: 180x380x160 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1200, 1400, 1600 mm |
| Djup | 600 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
