Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 610 med Korgventil Vändbar
fr.6 814 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 610 med Korgventil Vändbar är en stilren, vändbar och heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Den levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 610 med Korgventil Vändbar är en stilren, vändbar och heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Den levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Dimensioner
- Stor låda: 339x436x160 mm
- Liten låda: 180x380x160 mm
- Stor låda: 339x436x160 mm
- Liten låda: 180x380x160 mm
Recensioner
Elisabeth KVerifierad köpare
för 2 år sedanStilren, passar perfekt! Lätt att montera på plats. Kom fram välpaketerad och hel i utlovad tid.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1200, 1220, 1400 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 610 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
