Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 610 med Korgventil
fr.5 442 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Atlantic G 610 med Korgventil
5 442 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 610 med Korgventil är en heltäckande diskbänk med en stor och en liten disklåda. Den levereras med bräddavlopp och korgventiler.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G 610 med Korgventil är en heltäckande diskbänk med en stor och en liten disklåda. Den levereras med bräddavlopp och korgventiler.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Låda till höger, Låda till vänster, Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1200, 1220, 1400, 1600 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 610 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej, Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160, 160 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
