Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic G med Korgventil Vändbar
fr.5 495 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Atlantic G är en vändbar heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Atlantic G är en vändbar heltäckande diskbänk med en stor och en liten låda. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Mått
- Materialtjocklek: 0,7 mm
- Mått stor låda: 339x436x160 mm
- Mått liten låda: 180x380x160 mm
- Avloppsdimension: 97 mm
- Materialtjocklek: 0,7 mm
- Mått stor låda: 339x436x160 mm
- Mått liten låda: 180x380x160 mm
- Avloppsdimension: 97 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1000, 1200, 1220, 1400, 1600, 2000 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 600 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
