Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic GB Vändbar
4 548 kr
30 dagars prisgaranti

Atlantic GB Vändbar
4 548 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Atlantic GB är en heltäckande diskbänk med dubbla lådor. Diskbänken levereras med två proppar/sil, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic GB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor, disklådorna ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Varumärke
IntraBeskrivning
Atlantic GB är en heltäckande diskbänk med dubbla lådor. Diskbänken levereras med två proppar/sil, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic GB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor, disklådorna ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | AGBX10R-02 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 1000 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 600 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Låddjup | 160 mm |
| RSK-nr | 8016150 |
| EAN-nr | 7393069014358 |

