Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic GB Vändbar
fr.4 839 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Atlantic GB Vändbar
4 839 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Atlantic GB är en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och avrinningsplan. Intra Atlantic GB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor som ger utrymme för både långpanna och stora kastruller. Diskbänken levereras med två proppar/sil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Atlantic GB är en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och avrinningsplan. Intra Atlantic GB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor som ger utrymme för både långpanna och stora kastruller. Diskbänken levereras med två proppar/sil, bräddavlopp och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1200, 1220, 1400, 1600, 2000 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 600 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
