Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic GB Vändbar
5 489,10 kr
4 606 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Atlantic GB är en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och avrinningsplan. Disklådorna monteras centrerade och levereras med två proppar/sil, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic GB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor, disklådorna ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Varumärke
IntraBeskrivning
Atlantic GB är en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och avrinningsplan. Disklådorna monteras centrerade och levereras med två proppar/sil, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic GB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor, disklådorna ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | AGBX18C-02 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 1800 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 600 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Låddjup | 160 mm |
| RSK-nr | 8016165 |
| EAN-nr | 7393069014402 |

