Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 600 med Korgventil
fr.4 846 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 600 med Korgventil är en stilren, heltäckande diskbänk med två stora lådor. Den levereras två korgventiler, bräddavlopp i den ena lådan och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 600 med Korgventil är en stilren, heltäckande diskbänk med två stora lådor. Den levereras två korgventiler, bräddavlopp i den ena lådan och vattenlås.
Recensioner
Håkan LVerifierad köpare
för 1 år sedanPassar fint och håller hög klass
+ Snygg
Göran LVerifierad köpare
för 2 år sedanAllt va som förväntat.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Lådor till höger, Lådor till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 800, 1200, 1400, 1420, 1600, 1620 mm |
| Djup | 600 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
