Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 610 Centrerad med Korgventil och Kranhål Vändbar
fr.6 697 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 610 Centrerad med Korgventil och Kranhål Vändbar är en stilren, vändbar och heltäckande diskbänk med två stora lådor. Den levereras med kranhål, bräddavlopp och korgventiler.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 610 Centrerad med Korgventil och Kranhål Vändbar är en stilren, vändbar och heltäckande diskbänk med två stora lådor. Den levereras med kranhål, bräddavlopp och korgventiler.
Dimensioner
- Lådor: 339x436x160 mm
- Lådor: 339x436x160 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1800, 1820 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 610 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
