Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 610 med Korgventil och Kranhål Vändbar
fr.5 873 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 610 med Korgventil och Kranhål Vändbar är en stilren, vändbar och heltäckande diskbänk med två stora lådor. Den levereras med kranhål, bräddavlopp och korgventiler.
Varumärke
IntraBeskrivning
Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H 610 med Korgventil och Kranhål Vändbar är en stilren, vändbar och heltäckande diskbänk med två stora lådor. Den levereras med kranhål, bräddavlopp och korgventiler.
Dimensioner
- Lådor: 339x436x160 mm
- Lådor: 339x436x160 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 800, 1220 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 610 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
