Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic HB Vändbar
4 548 kr
30 dagars prisgaranti

Atlantic HB Vändbar
4 548 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Atlantic HB har en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic HB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor vilket ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Varumärke
IntraBeskrivning
Atlantic HB har en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic HB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor vilket ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | AHBX08-02 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 800 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 600 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Låddjup | 160 mm |
| RSK-nr | 8017827 |
| EAN-nr | 7393069001587 |

