Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic HB Vändbar
fr.4 742 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Atlantic HB Vändbar
4 742 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Atlantic HB är en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och avrinningsplan och levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic HB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor vilket ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Varumärke
IntraBeskrivning
Atlantic HB är en vändbar heltäckande diskbänk med dubbla lådor och avrinningsplan och levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås. Intra Atlantic HB är en svensktillverkad diskbänk med stor arbetsplats och rymliga lådor vilket ger utrymme för både långpanna och stora kastruller.
Recensioner
Roger J RVerifierad köpare
för 7 år sedanse nedan punkter
+ Stabil ram, ger bra resultat
- Priset något högt
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1200, 1400, 1420, 1600, 1620, 1700, 1800, 1820 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 600 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
