Infälld Diskbänk Intra Horizon HZD1120DR Rostfri Insatsbänk med Dubbel Diskho
7 533 kr
5 833 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskbänk Intra Insatsbänk HZD1120DR för nedfällning med två lådor och avrinningsplan. Disklådor till höger. Diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp i ena lådan och ett kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Insatsbänk HZD1120DR för nedfällning med två lådor och avrinningsplan. Disklådor till höger. Diskbänken levereras med korgventiler, bräddavlopp i ena lådan och ett kranhål.
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Fördelar: Infälld Diskbänk Intra Horizon HZD1120DR Rostfri Insatsbänk med Dubbel Diskho
- Robust rostfritt stålkonstruktion
- Dubbla diskhoar för effektivitet
- Inbyggd avrinningsyta för praktisk användning
Fördelar: Infälld Diskbänk Intra Horizon HZD1120DR Rostfri Insatsbänk med Dubbel Diskho
- Robust rostfritt stålkonstruktion
- Dubbla diskhoar för effektivitet
- Inbyggd avrinningsyta för praktisk användning
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZD1120DR |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Lådor till höger |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1120 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskbänk |
| RSK-nr | 8018312 |
| EAN-nr | 7393069011296 |

