Diskho Blanco Etagon Infino 700Undermontering
10 995 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Montering:
Undermontering

Etagon Infino 700
Undermontering
10 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innovativ diskbänk som kan användas i 3 nivåer. Komplett med C-overflow och Infino ™ breddavlopp. Satinpolerad Etagon Rails inkluderat.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Innovativ diskbänk som kan användas i 3 nivåer. Komplett med C-overflow och Infino ™ breddavlopp. Satinpolerad Etagon Rails inkluderat.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 524270 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 440 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 740 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 4020684695589 |







