


Diskho BlancoZerox U InFinoBredd: 540 mm
5 457 kr8 395 kr
Spara 35 %
Kampanj
7 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Bredd

Zerox U InFino
Bredd: 540 mm5 457 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blanco Zerox U InFino är en elegant diskho med extraordinär design där radio 0 i hörnen och i botten ger ett modernt och minimalistiskt intryck. Det är ett högkvalitativt hantverk där diskhon har svetsats samman för att få sitt absolut kvadratiska utseende. Diskhon är utrustad komplett med breddavlopp och Blancos patenterade avloppssystem InFino som har en korgventil som sluter näst intill sömnlöst mot botten av diskho. Det gör att inga matrester slinker ner mellan korgventil och avloppssil.
Varumärke
Beskrivning
Blanco Zerox U InFino är en elegant diskho med extraordinär design där radio 0 i hörnen och i botten ger ett modernt och minimalistiskt intryck. Det är ett högkvalitativt hantverk där diskhon har svetsats samman för att få sitt absolut kvadratiska utseende. Diskhon är utrustad komplett med breddavlopp och Blancos patenterade avloppssystem InFino som har en korgventil som sluter näst intill sömnlöst mot botten av diskho. Det gör att inga matrester slinker ner mellan korgventil och avloppssil.
Blancos stål uppfyller de högsta kraven av kvalitetskontroll. Det tål temperaturer upp till 300°C och behåller det polerade utseendet även i direkt solljus. Materialets yta är slät och icke-porös och därför mycket hygieniskt och säkert för matlagning.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 521589 |
| Färg | Stål |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 540 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 440 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Zerox |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 175 mm |
| EAN-nr | 4020684650212 |