Diskho Lavabo Mera 57 575 mmVit/Krom
Rek. pris 11 809 kr
8 029 kr
7 226 krSpara 10 %Kampanj53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Krom
KöksblandareKöksblandare Tapwell Arman ARM887 med Utdragbar Pip Mattsvart
5 395 kr
Mera 57 575 mm
Vit/Krom
7 226 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Lavabo Mera 57 för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr. Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig. Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp som finns att välja i olika färger.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Mera 57 för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr. Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig. Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp som finns att välja i olika färger.
Komplettera med en köksblandare.
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 600 mm
- Mått invändigt: 49,5 x 38,5 x 20 cm
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 600 mm
- Mått invändigt: 49,5 x 38,5 x 20 cm
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 11057DK |
| Färg | Vit/Krom |
| Modell | Centrerad |
| Material | Keramik |
| Längd | 510 mm |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 575 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Mera |
| Typ | Diskho |
| Bottenventil | Ja |
| Låddjup | 200 mm |
| Vattenlås | Ja |
| EAN-nr | 5711402110574 |


