Diskho Lavabo Mera 57 keramik
Rek. pris 12 439 kr
fr.8 733 kr
fr.7 859 krFrån 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mera 57 keramik
7 859 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Lavabo Mera 57 för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Mera 57 för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig.
Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Färg | Mattsvart/Koppar, Mattsvart/Krom, Mattsvart/Mässing, Mattsvart/Svart, Mattvit/Koppar, Mattvit/Krom, Mattvit/Mässing |
| Material | Keramik |
| Längd | 510 mm |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 575 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | Mera |
| Bottenventil | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja, Nej |
