Diskho Lavabo Mera 57 keramikMatt Vit med Mässing avlopp
Rek. pris 14 259 kr
9 973 kr
8 975 krSpara 10 %Kampanj53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattvit/Mässing

Mera 57 keramik
Matt Vit med Mässing avlopp
8 975 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Lavabo Mera 57 för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Mera 57 för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig.
Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 11057MHM |
| Färg | Mattvit/Mässing |
| Material | Keramik |
| Längd | 510 mm |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 575 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | Mera |
| Typ | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| EAN-nr | 5711402113544 |
