Beskrivning
Sköljskål Blanco 420 x 200 mm är en snygg sköljskål i rostfritt stål. Passar som tillbehör till diskbänkar och diskhoar från Blanco.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 219649 |
| Material | Rostfritt stål |
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 420 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Produkttyp | Sköljskål |
| EAN-nr | 4020684417150 |

