Källsortering Theofils Leon Avdelare För Hink, Passar till 7L och 12L
Rek. pris 45 kr
35 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Leon Avdelare För Hink, Passar till 7L och 12L
35 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Avdelare till hink Leon 7 och 12 L. Tillverkad i Sverige i återvunnen PP-plast.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 601619 |
| Färg | Grå |
| Djup | 225 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Längd | 165 mm |
| Material | Återvunnen PP-plast |
| Produkttyp | Avdelare |
| EAN-nr | 7332466061527 |

